ROČNÍK 2007

BARUM RALLY ZLÍN 2007 (DVD) 

Vaše cena:
Běžná cena:195,00 Kč
Ušetříte - sleva:23.08% / 45,00 Kč
Délka:
Formát:
Počet:

Kromě tradičního FIA Mistrovství Evropy a Global Assistance MMČR se v letošním roce Barum rally započítávala také do Intercontinental Rally Challenge. Tento nový prestižní seriál, kde kromě jednotlivých jezdců bojují také přihlášené tovární týmy, s sebou přinesl v ČR dosud nevídanou kvalitu startovního pole. Na úzkých rozskákaných silničkách v okolí Zlína se tak objevilo hned několik zvučných jmen známých i z mistrovství světa.
Mezi téměř sto dvaceti startujími posádkami se chtěli samozřejmě prosadit i přední domácí piloti. Jak se jim to podařilo pro Vás na trati zaznamenalo více než 20 kameramanů.


Jako obvykle nechybí také mnoho onboardů z vozů A. Navarry, A. Aléna, V. Pecha, K. Trojana, V. Arazima, R. Kresty, M. Jandíka, V. Štajfa, J. Volfa, R. Odložilíka, T. Kostky, J. Jelínka, P. Gavláka, J. Tarabusa, J. Orsáka, J. Hanáka, R. Řeháka, J. Vacka, M. Březíka a T. Marka)


Samozřejmě nechybí ani bonus. Na DVD naleznete dvě kompletní RZ z vozu J. Jelínka a K. Trojana, dále uvidíte podrobný sestřih jedniček továrních týmu Peugeot a Fiat – N. Vouilloze a A. Navarry.

90 minut + BONUS

« zpět