Série WRC

AKCE - 2xDVD WRC 

Vaše cena:
Běžná cena:540,00 Kč
Ušetříte - sleva:9.26% / 50,00 Kč
Formát:
Počet:

Speciální kolekce dvou DVD za výhodnou cenu

 

WRC - GOLDEN AGE

Výběr těch nejatraktivnějších průjezdů, které předvedly vozy WRC. Uvidite nejen záběry z českých soutěží, ale také to nejzajímavější z vystoupení českých pilotů na zahraničních soutěžích.

Součástí sestřihu jsou také jednotlivé bloky věnované Tomáši a Štěpánu Vojtěchovým, Václavu Pechovi, Janu Kopeckému, Emilu Trinerovi, Karlu Trojanovi, Pavlu Valouškovi či Jožkovi Bérešovi.

Zavzpomínejte společně s námi na legendární "zlaté časy" české rally, kdy se na startech soutěží pravidelně objevovaly bezmála dvě desítky "WRCček" pilotovaných těmi nejlepšími jezdci.

Na DVD jsou použity záběry od roku 2002 a volně tak navazuje na oblíbený titul WRC - No comment... z produkce JNK Studia.

 

WRC - NO COMMENT...

Sestřih těch nejatraktivnějších průjezdů, které s vozy vozy kategorie WRC, připadně třídy A8, předvedly posádky na tratích rychlostních zkoušek v České Republice.

Součástí tohoto DVD je také dnes už legendární klip JNK Studia - Emil Triner - Blue Octavia WRC, který koluje internetem po celém světě.

Poznámka: Jedná se o převod původní VHS kazety No comment na DVD. Pokud již tento titul máte na VHS, na tomto DVD naleznete stejný obsah.

 

« zpět